O FIRMIE

Orpol Sp. z o. o., z siedzibą w Raszynie, powstała w 1990 r. i od tego czasu prowadzi nieprzerwanie działalność kamieniarską, w szerokim tego słowa znaczeniu.

Lata 1990-1998 to aktywność głównie na rynku niemieckim, i w nieco mniejszym stopniu belgijskim – we współpracy z niemieckim partnerem, firmą CAM. Za granicą nasza firma wykonywała głównie elewacje kanienne w technologii tzw. suchego montażu – na kotwach lub rusztach ze stali nierdzewnej.

Od 1999 roku, z uwagi na dynamiczny rozwój branży budowlanej w Polsce, spółka Orpol skierowała cały swój potencjał na rynek Polski, głównie w rejon Warszawy. 

W ramach realizowanych kontraktów, współpracowaliśmy m. in. z firmami Eco Classic, Karmar SA, Robyg czy UNIBEP SA.

Orpol to firma elastycznie reagująca na potrzeby rynku, a przy tym stabilna. Potwierdzeniem tych słów niech będzie fakt, że w burzliwym okresie przemian gospodarczych przełomu XX i XXI wieku na czele firmy stał przez ponad 25 lat Jerzy Orzeł.

W 2016 r. nastąpiła pokoleniowa zmiana. Na czele firmy stanął Maciej Orzeł, kontynuując wszystko to, z czym nazwa Orpol kojarzy się w kamieniarstwie – najwyższą jakość oraz precyzję.

Close Menu